Światło punktowe i rozproszone w łazience

Projektanci łazienek kładą bardzo duży nacisk na odpowiednie oświetlenie tego pomieszczenia. Jest to bardzo ważne nie tylko dlatego, że każde miejsce, w którym wykonujemy pielęgnację, po prostu musi być dobrze oświetlone, ale dlatego że łazienka jest często miejscem z niewielką ilością światła naturalnego. W łazience dbamy także o swój wygląd i prezencję, a brak odpowiedniego oświetlenia może zbić nas z tropu.

Oświetlenie dostosowane do funkcji

Przeglądając ofertę sklepu Eurołazienki, można zauważyć, że dostępne jest oświetlenie albo mocno rozproszone, albo światło wyraźnie skierowane w określonym kierunku, a nawet na jeden punkt. Związane jest to z konkretnymi funkcjami, jakie realizowane są w łazience.

Światło rozproszone, ogólne, to światło, dzięki któremu będziemy w stanie się po łazience poruszać. Dba ono też o nasz odbiór estetyczny pomieszczenia. Z kolei światło punktowe oferuje nam odpowiednie doświetlenie newralgicznych miejsc takich jak lustro, gdzie musimy się widzieć dobrze i naturalnie.

Oryginalne oświetlenie i wyposażenie do łazienki

Jeśli szukasz wyjątkowego oświetlenia do swojej łazienki sprawdź ofertę Eurołazienki. Oferują oryginalne modele lamp, nowoczesne wyposażenie do łazienki oraz płytki włoskie i hiszpańskie. Aktualnie dużą popularnością cieszy się model płytkek naxos fresco scaligieri.