Kto posiada talent plastyczny, zapewne już dawno zdał sobie sprawę, że portrety czy krajobrazy stanowią świetny upominek dla kogoś bliskiego – z mniej ważnej, bądź szczególniejszej okazji. Portret malowany farbą, odpowiednio duży i ozdobny, będzie doskonałym podarunkiem na przykład na urodziny czy rocznicę. Można go zamówić w internecie, a osoba portretowana wcale nie musi o tym wiedzieć i pozować – malowanie może się odbyć na podstawie fotografii, którą wyśle się także online.

Co za tym idzie, można skorzystać z usług uznanego artysty, który mieszka daleka od miejsca zamieszkania osoby zamawiającej!

Malowanie portretów ze zdjęć na zamówienie od dawna jest popularne – wybór odpowiedniego artysty to jednak podstawa, gdyż tylko dzięki temu można mieć pewność, że portret zostanie wykonany sprawnie, osoba na nim będzie podobna, a całość będzie prezentować się godnie. Kto szuka dobrej oferty, powinien skorzystać z usług Anny Marii Rusinek – uznanej malarki, która wykonuje również portrety w formie rysunku. Więcej można dowiedzieć się z jej strony internetowej www.malarstworusinek.pl.