szkołe prawa jazdy AutomobilKlub Polski

Nauka poruszania się po drogach to coś więcej, niż tylko uczenie kursantów obsługi samochodu. Szkoła prawa jazdy Automobilklub Polski bardzo mocno akcentuje wszystkie stosunkowo mniej techniczne aspekty poruszania się po drogach.

Liczy się zdrowy rozsądek

Współczesne samochody prowadzą się praktycznie same i coraz częściej nie trzeba nawet umieć parkować. Wystarczy tylko postawić samochód w odpowiednim miejscu, nacisnąć jeden przycisk, a samochód ustawi się w miejscu parkingowym samodzielnie. Auto samo też będzie trzymało się pasa jazdy, czy zahamuje przed przeszkodą. Nic nie jest jednak, przynajmniej na razie, uratować nas przed koniecznością poruszania się w otoczeniu innych użytkowników drogi. Oznacza to konieczność odpowiedniego reagowania na poczynania innych kierowców i dostosowywania się do nich. Automobilklub Polski, w czasie prowadzenia swoich kursów, bardzo mocno akcentuje właśnie tego typu kwestie, ponieważ to one bardzo często będą decydowały o realnym poziomie bezpieczeństwa na drogach.

Szkoła prawa jazdy w Warszawie

Chcesz zapisać się do profesjonalnej szkoły jazdy z wysoką zdawalnością?  Wybierz ofertę szkoły AutomobilKlub Polski –  www.automobilklubpolski.pl. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii  A1, A, B, BE, C, CE i D.