Co zyskujemy dzięki peelingowi węglowemu?

Peeling to jeden z najlepszych sposobów usuwania naskórka oraz niedoskonałości, który może pomóc w walce z licznymi problemami skóry. W dzisiejszych czasach coraz bardziej poszukiwany w gabinetach kosmetycznych jest Carbon peel. Czym on jest i jakie niesie ze sobą zalety dla naszej skóry?

Carbon Peel inaczej laserowy peeling węglowy jest zabiegiem bezbolesnym i bezinwazyjnym, którego zadaniem jest poprawa kondycji i kolorytu skóry. Dzięki niemu nasza skóra odzyska młodzieńczy blask, a efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Peeling węglowy to zabieg, który łączy ze sobą masaż twarzy, co pozwala na zrelaksowanie oraz odprężenie się mięśni, a dodatkową zaletą peelingu jest to, że nie uszkadza tkanek i jest on w 100% bezpieczny dla naszego zdrowia.

Przebieg laserowego peelingu węglowego

Na twarz oraz dekolt nakładana jest koloidalna zawiesina węgla, a sam zabieg polega na naświetleniu pokrytej węglem skóry promieniem laserowym, drobinki węgla wnikają w skórę i absorbują promienie lasera. Zabieg ten trwa około 60 minut i zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach czasowych co 2-4 tygodnie.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet kosmetyczny Medilaser we Wrocławiu specjalizuje się w zabiegach laseroterapii. Właśnie w tym miejscu wykonamy laserowy peeling węglowy przy pomocy wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch Alpha 407. Sprawdź naszą ofertę na medilaser.pl.