Posiadanie własnego pupila to odpowiedzialność, ale i wielka przyjemność. Wszyscy przywiązujemy się do swoich zwierzątek i chcemy, by było im z nami jak najlepiej – dlatego też dobry właściciel potrafi szybko reagować na wszelkie sygnały, wskazujące na to że dzieje się coś złego. Jeśli zauważyłeś/zauważyłaś coś niepokojącego, natychmiast udaj się do lekarza!

Weterynarz w Krakowie

Jeśli mieszkasz na terenie Krakowa lub okolic, najlepszy będzie salon ALPHAVET – centrum małych zwierząt. To gabinet weterynaryjny w Krakowie, mieszczący się na ulicy Obozowej 38b/1.

W salonie są dwa gabinety, świetnie wyposażone oraz przystosowane do przyjmowania małych pacjentów. Jest nawet strefa szpitalna, gdzie zwierzęta odpoczywają po wykonywanych operacjach i zabiegach. Do centrum można przybyć w każdej chwili, jeśli tylko dzieje się coś niepokojącego. I warto – bo wysokiej klasy specjaliści mogą przynieść ulgę w każdej sytuacji! Gabinet działa od 10 do 20 od poniedziałku do piątku oraz od 10 do 14 w soboty. Możliwe jest też zamawianie wizyt domowych.