Krata rolowana – idealny wybór dla garaży wielostanowiskowych

Kraty rolowane stosowane są w wielu miejscach. Służą jako zabezpieczenia witryn sklepowych, oddzielenie miejsc w galerii lub zamknięcie garaży. Dlaczego jest to dobry wybór dla garaży wielostanowiskowych?

Krata rolowana

Głównym powodem dla którego kraty rolowane są wybierane dla zabezpieczenia garaży jest to, że pozwalają one na odpowiednią wentylację pomieszczenia. Jest to szczególnie przydatne w garażach podziemnych gdzie mieści się wiele samochodów. Kraty rolowane umożliwiają im zamontowanie systemów zdalnego otwierania lub różnego rodzaju zabezpieczeń przed kolizjami z obiektami znajdującymi się pod bramą. Są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Producenci stosują w nich zabezpieczenia, dzięki którym otwarcie bramy z zewnątrz przez włamywacza jest praktycznie niemożliwe. Krata rolowana nie zajmuje dużo miejsca gdyż zwija się ona do skrzynki umiejscowionej centralnie nad otworem.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem i montażem takiej bramy, to warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika – krata rolowana Tychy.