Wielu przedsiębiorców przy okazji organizacji targów czy prezentacji zastanawia się, czy warto skorzystać z usług agencji hostess. Wedle naszej opinii. Zdecydowanie tak.

Kim są hostessy?

Hostessa wielu osobom kojarzy się z wyjątkowo ładną i elegancką dziewczyną, która zajmuje się rozdawaniem cukierków lub drinków. Oczywiście hostessy sprawdzają się też w takich scenariuszach, ale współcześnie ich rola została zdecydowanie poszerzona. Hostessy, które mają za zadanie wspomagać daną firmę podczas targów lub spotkania biznesowego, są nie tylko pomocne dla gości i stanowią swoistą obsługę imprezy. Stają się niejako reprezentantami firmy.

Kiedy warto zatrudnić hostessy?

W zależności od naszych potrzeb hostessy idealnie sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju promocjach, bankietach lub prezentacjach towaru. Są doskonałym uzupełnieniem stoiska handlowego i wydarzeń, gdzie mamy do czynienia z bezpośrednim kontaktem z klientem. Nie tylko zajmą się promowaniem materiałów reklamowych, ale też zaoferują próbki towarów, wyjaśnią, na czym polega aktualna filozofia firmy, a nawet wcielą się w role tłumacza. Ich zatrudnienie jest korzystne zwłaszcza dla firm z branży gastronomicznej, bankowości oraz dla polityków i partii politycznych.

Wejdź na https://papilioagency.com i zapoznaj się z ofertą agencji hostess i modelek Papilio